Balçova Koltuk Döşeme Firması

Balçova Koltuk Döşeme Firması

Balçova koltuk döşeme ve koltuk kaplama hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Balçova’nın neresinde olursanız olun koltuklarınızı yerinde inceliyor, teslimat için alıyor ve kısa süre içerisinde bakım, onarım döşeme ve kaplama işlemlerini tamamlayarak sizlere geri teslim ediyoruz.

Yüzlerce kamu, özel sektör ve bireysel müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz sayfanın en aşağısında bulunan iletişim seçeneklerinden birini kullanabilir ya da bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Balçova Koltuk Döşeme Hizmeti

Koltuklar başta olmak üzere mobilyalar belirli bir süre içerisinde kullanılamaz hale gelebiliyor. Bunlar genellikle uzun süre kullanımdan sonra meydana gelse de hatalı kullanım, ev kazaları vb. faktörler nedeniyle de ortaya çıkabiliyor.

Böyle bir durum ile karşılaşan ev & işyeri sahipleri eşyalarını değiştirerek sıfır ürün almayı tercih edebiliyor. Ancak çoğu kişi daha uygun fiyatlı olması sebebiyle yeni mobilya almak yerine mevcut mobilyaları için döşeme ve onarım hizmeti satın almak isteyebiliyor. Bu sayede eşya sahipleri kullanmak istedikleri mobilyaları bir süre daha kullanmaya devam edebiliyor.

Balçova koltuk kaplama firmamız Balçova’nın pek çok noktasında hizmet vermeye devam ediyor. İster koltuklarınızı döşetmek isteyin isterseniz boyası giden ve cilalama isteyen mobilyalarınızda bakım & onarım çalışması yaptırmak isteyin. Bizlere ulaşarak anında talebinizi iletebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balçova Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme hizmetlerimiz kendi atölyelerimizde profesyonel işçilik ile yürütülmektedir. Teknik ekibimiz bize ulaşan müşterilerimizi yerinde ziyaret ediyor ve sonrasında ön bilgi talep ediyor. Daha sonra değişiklik yapılacak olan ürünleri inceliyor ve ne tarz işlemlerin yapılabileceği konusunda ev sahiplerine bilgi veriyor.

Müşterilerimiz onay verdikten sonra mobilyalar kendi araçlarımıza yükleniyor ve bölgedeki atölyemize getiriliyor. Mobilyalarınız burada hemen işleme alınıyor ve gerekli işlemler yapılıyor.

Bütün döşeme ve bakım & onarım çalışmalarımızda profesyonel bir şekilde çalışmaya ve mobilyalarınıza hassas davranmaya dikkat ediyoruz. Bununla birlikte çalışma esnasında mobilyalarınızda kusur tespit edersek hemen size bilgi veriyor ve onay gelmesi halinde yerinde müdahale ediyoruz.

Balçova Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız için bize telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra koltuk sayısı, boyut ve yapılacak işlem hakkında detaylı bilgi vermeniz yeterlidir. Daha sonra atölye ekiplerimiz sizlere net bir fiyat bilgisi verecektir.

Hizmet fiyatlarının belirlenmesinde ürün özellikleri, sayısı, boyutu ve müşterilerimizin döşeme tercihleri belirleyici olmaktadır. Ancak firmamızın fiyat konusunda müşterilerimizin yanında olduğunu hatırlatmak isteriz. Uygun fiyatlarla koltuk döşeme hizmeti almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Balçova Koltuk Döşeme Fiyatları
Balçova Koltuk Döşeme Fiyatları

Balçova Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Balçova başta olmak üzere pek çok noktada koltuk döşeme ve yenileme hizmeti veriyor. Yüzlerce kamu & özel sektör ve bireysel referanslarımız ile birlikte öncü İzmir koltuk döşeme firması olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve referans çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi aşağıdaki iletişim numaralarından arayabilirsiniz. Ayrıca web sitemizin üst kısmındaki menü aracılığı ile referanslar bölümüne gidebilir ve daha önceki çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Balçova Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Balçova koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp