Bayındır Koltuk Döşeme Firması

Bayındır Koltuk Döşeme Firması

Bayındır koltuk döşeme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Eğer siz de koltuklarınıza döşeme & kaplama yaptırmak istiyorsanız ya da diğer mobilyalarınız için cilalama ve boyama gibi çalışmalar yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayındır Koltuk Döşeme Hizmeti

İzmir koltuk döşeme firmamız Bayındır da dahil olmak üzere İzmir’in birçok noktasında mobilya onarım ve koltuk döşeme hizmeti veriyor. Özellikle eskimiş ve yıpranmış koltuk takımlarınızda yeni döşemeler yaparak eskisinden daha iyi bir görünüm ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız A kalite kumaşlar ile sönük kalan koltuklarınızı daha canlı bir hale getirerek ilk günkü haline getiriyoruz.

Koltuk döşeme ve kaplama hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda tamir çalışmaları da yapıyoruz. Yıpranma ve kaza sonucu eski işlevini yitiren koltuk takımlarınızda hasarlı noktaları tespit ederek gereken bakım çalışmalarını yapıyoruz. Bu sayede koltuk takımlarınızı atarak yenisini almak yerine çok uygun fiyatlara kendi seçtiğiniz kumaşlar ile koltuk döşeme yaptırabilirsiniz.

Firmamız İzmir genelinde hem evlere hem de kamudaki ve özel sektördeki iş yerlerine çeşitli miktarlarda koltuk döşeme hizmeti vermiştir. Eğer bu hizmetlerimiz sonucunda elde ettiğimiz başarıları görmek isterseniz web sitemizde yer alan referanslar bölümüne yazabilir ya da bizi arayarak talep edebilirsiniz.

Bayındır Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme yapacağımız kişilerle öncelikle ön tespit çalışması için bir araya geliyoruz. Daha sonra koltuk döşeme için birlikte kumaş modellerini ve renklerini inceleyerek seçim yapıyoruz. Bu esnada koltuklarda inceleme yaparak tamirat ve onarım gerektiren bir durum var mı diye inceliyoruz.

Daha sonra koltuklarınızı kendi teslimat araçlarımız ile alarak çalışma yaptığımız atölyelere alıyoruz. Burada kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız döşeme ve kaplama çalışmalarını başlatıyor. Koltuk sayısına ve model seçimine göre birkaç gün içerisinde koltuklarınızı tamamlıyor ve tekrar adresinize bırakıyoruz.

Bayındır Koltuk Döşeme Fiyatları

İzmir koltuk döşeme fiyatlarımız birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bunların başında koltuk sayısı, koltuğunuzun şekli ve boyutu, tercih ettiğiniz modeller ve renkler geliyor. Fiyat bilgisi almak için bizimle randevu oluşturabilirsiniz.

Ancak şunu hatırlatmak isteriz ki Bayındır da dahil olmak üzere İzmir genelinde siz müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı koltuk döşeme ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Eğer siz de bu uygun fiyatlı ve bir o kadar kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız ve yüzlerce referansımızdan biri olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayındır Koltuk Döşeme Fiyatları
Bayındır Koltuk Döşeme Fiyatları

Bayındır Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Bayındır genelinde koltuk döşeme çalışması yapmaya devam ediyor. Arkamızdaki yüzlerce referansımızla birlikte kaliteli ve başarılı tamir & onarım & döşeme çalışmaları yaparak sizlere mobilyalarınızı eskisinden daha iyi bir şekilde teslim ediyoruz.

Eğer çalışmalarımızı yakından görmek isterseniz bizi arayabilir ya da Gaziemir’deki yerimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitemizde yer alan referanslar bölümünü kullanarak da önceki çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Bayındır Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bayındır koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp