Bayraklı Koltuk Döşeme Firması

Bayraklı Koltuk Döşeme Firması

Bayraklı koltuk döşeme firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir’in hemen her noktasında çalışma yapan firmamız Bayraklı semtinde de koltuk döşeme ve kaplama çalışması yapıyor. Eğer siz de koltuklarınızı yeniletmek ve eskisinden daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayraklı Koltuk Döşeme Hizmeti

Bayraklı koltuk kaplama firması olarak her türlü mobilyanızda kaplama, onarım, bakım ve döşeme hizmeti veriyoruz. Özellikle yaşlanmış ve yıpranmış koltuklarınız için sizlerin beğendiği kumaşlarla birlikte yeni döşemeler yapıyor ve sonrasında sizlerin de tanıyamayacağı bir şekilde teslim ediyoruz. Üstelik bunu oldukça uygun fiyata ve kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

İzmir’in birçok noktasında kendisine referans bulan ve başarılı çalışmalar yapan firmamız her türlü çalışmada ayrıntılı ve hassas müdahalelerde bulunuyor. Bu sayede yaşlanmış mobilyalarınızda herhangi bir hasara yol açmadan döşeme yapıyor ve hatta mevcut sorunları tespit ediyoruz.

Koltuk döşeme yanı sıra sehpa ve sandalye gibi mobilyalarınız için de çalışmalar yürütüyoruz. Cila, boya ve tamir gibi pek çok konuda profesyonel destek sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi aşağıdaki iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Bayraklı Koltuk Döşeme Çalışma Süreci

İş planımızı tamamen müşterilerimize göre oluşturuyoruz. Müşterilerimiz öncesinde bizi arayarak almak istedikleri hizmet için randevu oluşturuyor. Randevu günü geldiğinde ekip üyelerimiz müşterilerimizi ve mobilyaları yerinde ziyaret ediyor.

Bu randevuda koltuklar için yapılması gereken işlemler belirleniyor ve müşterilerimizin talepleri alınıyor. Anlaşma sonrasında yine aynı gün içerisinde nakliye ekiplerimiz koltuklarınızı yerinden alıyor ve değişim süreci için atölyeye getiriyor.

Mobilyalarınız atölyeye getirildikten sonra hemen çalışmaları başlatıyoruz. Sizin tercih renk ve modeldeki kumaşları temin ettikten sonra hassas ve bir o kadar da kaliteli çalışma ile yenileme çalışmalarına başlıyoruz.

Bayraklı Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Koltuk boyutundan tutun da tercih ettiğiniz kumaşa kadar pek çok faktör koltuk döşeme fiyatımızı belirlediği için buradan net bir bilgi veremiyoruz.

İyi haber şu ki koltuk sayısı ve modeli fark etmeksizin her çalışmamızda siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı teklifler sunuyoruz. Siz de bu uygun fiyatlı ve başarılı çalışmalarımızdan en kısa süre içerisinde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayraklı Koltuk Döşeme Fiyatları
Bayraklı Koltuk Döşeme Fiyatları

Bayraklı Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız İzmir’in önde gelen koltuk döşeme ve tamir firmalarından biridir. Merkezi Gaziemir’de olan ancak İzmir genelinde çalışma yapan ekip üyelerimiz sizlere her türlü konuda bilgi vermek için hazır olarak bekliyor. İzmir koltuk döşeme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Bayraklı Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bayraklı İzmir koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • E-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp