Bergama Koltuk Döşeme Firması

Bergama Koltuk Döşeme Firması

Bergama koltuk döşeme ve mobilya tamir – cilalama – boyama firması arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. İzmir genelinde mobilya yenileme ve bakım hizmeti veren işletmemiz aynı zamanda Bergama’da da hizmet veriyor. Çalışmalarımızı yakından görmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bergama Koltuk Döşeme Hizmeti

Eskiyen ve konforunu kaybeden koltuklarınız mı var? Bu koltuklarınızı atarak yenilerini almak yerine bizlere teslim ederek kaplama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kaplama hizmetlerimiz sayesinde hem koltuklarınızın eskiyen görünümünü ortadan kaldırabilir hem de gerekli tamirat çalışmalarımız ile eski konforunu getirebiliriz.

Bergama’nın neresinde olursanız olun randevulaşıyor ve koltuklarınız için ön incelemeler yapıyoruz. Bu incelemeler doğrultusunda koltuklarınız için en uygun olan kumaşı sizinle birlikte seçiyor ve varsa tamir ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bununla birlikte ev – iş yerinizdeki diğer mobilyalarınız için de varsa cila ve boyama taleplerinizi alıyoruz.

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi yerimizde ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim seçeneklerinden biri ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizde yer alan referanslar bölümünü kullanarak daha önceki çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Bergama Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Bergama koltuk kaplama iş süreci şu şekildedir;

  • Müşteri ve firmanın randevulaşması
  • Koltukların yerinde incelenmesi
  • Kaplama ve tamir ihtiyaçlarının belirlenmesi
  • Nakliye
  • Atölyede profesyonel ekiplerce çalışmaların başlatılması
  • Teslim

Bergama Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımızı öğrenmek için bize koltuk sayınız ve modeliniz hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. Aynı zamanda kumaş tercihi de kaplama ücretlerinin belirlenmesinde etkili oluyor. Koltuk sayısı ve ebatları iş yükünü belirlediği için fiyatları da bu şekilde belirliyoruz.

Ancak şunu sizlere söylemeliyiz ki İzmir genelinde bütün müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz çok yüksek ücretler ödemeden adeta yeni koltukların sahibi oluyor. Siz de bu uygun fiyatlı ve bir o kadar da başarılı çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bergama Koltuk Döşeme Fiyatları
Bergama Koltuk Döşeme Fiyatları

Bergama Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız İzmir koltuk döşeme ve mobilya tamir konusunda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bu hizmetlerimizi yakından tanımak istiyorsanız referanslarımızın yorumlarına ve öncesi – sonrası paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Bergama Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bergama koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp