Beydağ Koltuk Döşeme Firması

Beydağ Koltuk Döşeme Firması

Beydağ koltuk döşeme ve mobilya tamir çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. İzmir Koltuk döşeme firması olarak İzmir’in bütün ilçelerinde olduğu gibi Beydağ’da da koltuk döşeme hizmeti veriyoruz.

Beydağ Koltuk Döşeme Hizmeti

Eskiyen, geçmişteki konforunu yitiren, bozulan ve görünümünü değiştirmek istediğiniz koltuklarda sizlere profesyonel anlamda destek sunuyoruz. İzmir koltuk döşeme firması olarak çöpe atılmak üzere bir kenara ayırdığınız koltukları atölyemize alıyor bir dizi çalışmadan sonra eskisinden çok daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Üstelik bütün bu çalışmalarımızı uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Dikkatli ve bir o kadar da profesyonel çalışmalar yürüten ekip üyelerimiz sizlerden koltuklarınızı teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde çalışmalara başlıyor. Genellikle aynı hafta içerisinde koltuklarınız atölyelerimizde yeni görünümlerine kavuşuyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Eğer daha önceki çalışmalarımızı incelemek isterseniz web sitemizde bulunan referanslar bölümüne bakabilirsiniz. Burada hem iş yerlerindeki hem de evlerdeki koltuklar için yaptığımız çalışmaları görebilirsiniz. Ya da bizi yerimizde ziyaret ederek veya arayarak da çalışmalarımızın öncesi sonrası fotoğraflarını görebilirsiniz.

Beydağ Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuklarınız özel olarak hazırlanan atölyemizde alanında uzman teknisyenler tarafından yenileniyor. İzmir koltuk döşeme iş süreci genel olarak şu şekilde ilerliyor;

  • Müşterilerimiz bizi arayarak uygun bir güne randevu alıyor
  • Ekiplerimiz müşterilerimizi ziyaret ediyor ve koltuklar için ön inceleme çalışması yapıyor
  • Bu randevuda hangi kumaşların kullanılacağı belirleniyor ve müşteri talepleri doğrultusunda tamir ihtiyacı olan mobilyalar belirleniyor
  • Nakliye ekiplerimiz mobilyaları özenli ve dikkatli bir şekilde atölyemize taşıyor
  • Atölyemize getirilen koltuklar uzman teknisyenlerimiz tarafından yeniliyor ve iş sonu geri teslim ediliyor

Beydağ Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfanın aşağısında bulunan iletişim adreslerinden biri kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Koltuk sayısı, ebatları ve diğer faktörler koltuk döşeme fiyatlarımızın belirlenmesinde önemli bir etken olduğu için buradan net bir bilgi veremiyoruz.

Bizi aradıktan sonra koltuk sayısı ve kumaş tercihi başta olmak üzere taleplerinizi iletirseniz ekip üyelerimiz sizlere detaylı bilgi verecektir. Aynı zamanda bizi yerimizde ziyaret ederek de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Beydağ Koltuk Döşeme Fiyatları
Beydağ Koltuk Döşeme Fiyatları

Beydağ Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Beydağ koltuk döşeme yapan firmalar arasında yer alıyor. Gaziemir’de bulunan merkezimiz aracılığı ile tüm İzmir’de koltuk döşeme hizmeti veriyoruz.

Yılların verdiği profesyonellik ve arkamıza aldığımız yüzlerce referans çalışma ile birlikte İzmir’de birçok evin ve işyerinin mobilyalarını yeniledik. Eğer siz de bu profesyonel çalışmamıza canlı tanık olmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Beydağ Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Beydağ koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp