Bornova Koltuk Döşeme Firması

Bornova Koltuk Döşeme Firması

Bornova koltuk döşeme çalışmalarımıza devam ediyoruz. İzmir koltuk döşeme firması olarak merkezimiz Gaziemir’in yanı sıra İzmir’in diğer noktalarında da koltuk döşeme çalışmaları yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın alt kısmındaki iletişim seçeneklerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Koltuk Döşeme Hizmeti

Birçok ev – işyeri sahibi eskiyen ve konforunu kaybeden koltuklarını atmayı tercih ediyor. Öyle ki bazı kişiler koltuklarından sıkıldığı zaman dahi yeni koltuk alabiliyor. Ancak buna gerek olmadığını söyleseydik?

Koltuk döşeme çalışmalarımız sayesinde her türlü koltuğunuzu yeniletebilir ve hatta eskisinden daha iyi bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bozulan, bakım gerektiren, solmuş ve model değişikliği yapmak istediğiniz koltukları döşeme & kaplama çalışmalarımız ile sıfırlıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Bornova’da yalnızca koltuk döşeme değil aynı zamanda mobilya tamiri & onarımı da yapıyoruz. Her türlü tamire ihtiyaç duyan mobilyalarınız için bize ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan referanslar bölümünü kullanarak daha önceki çalışmalarımız hakkında da deneyim sahibi olabilirsiniz.

Bornova Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Bornova koltuk kaplama çalışmalarımız genel olarak şu şekilde ilerliyor;

  • Koltuk döşeme yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçiyor
  • Müşterilerimiz ile uygun bir tarih için randevulaşıyoruz
  • Ön inceleme yapacak ekiplerimiz müşterilerimizi yerinde ziyaret ediyor
  • Koltuklar için döşeme tercihleri alınıyor ve diğer bakım gereksinimleri tespit ediliyor
  • Nakliye ekiplerimiz koltukları özenli ve dikkatli bir şekilde alarak atölyemize getiriyor
  • Atölyemize getirilen koltuklar hassas çalışmalar ile yenileniyor ve kısa süre içerisinde sahiplerine teslim ediliyor

Bornova Koltuk Döşeme Fiyatları

Bornova koltuk döşeme firması olarak her zaman müşterilerimize uygun fiyatlı çözümler oluşturduk, oluşturmaya devam ediyoruz. Eğer siz de koltuklarınızın yerine çok yüksek ödemeler yaparak yenilerini almak yerine daha uygun fiyatlara yeniletme çalışması yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfanın altında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştıktan sonra koltuk sayısı, modeli ve tercih ettiğiniz kumaş özelliklerini bize iletirseniz sizlere koltuk döşeme fiyatlarını aktarabiliriz.

Bornova Koltuk Döşeme Fiyatları
Bornova Koltuk Döşeme Fiyatları

Bornova Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Bornova’da koltuk döşeme & kaplama yapan yerler arasında bulunuyor. Eğer koltuklarınızı yeniletecek güvenilir ve profesyonel bir işletme arıyorsanız hiç beklemeden bize ulaşabilirsiniz.

Bornova Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Bornova koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • E-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp