Buca Koltuk Döşeme Firması

Buca Koltuk Döşeme Firması

Buca koltuk döşeme hizmeti almak istiyorsanız ve firma arayışı içerisindeyseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buca koltuk kaplama ve mobilya tamir firması olarak uzun yıllardır İzmir genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi almak ve referans çalışmalarımızı görmek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Buca Koltuk Döşeme Hizmeti

İzmir’in önde gelen koltuk döşeme firmalarından biri olarak aynı zamanda Buca genelinde de koltuk başta olmak üzere hemen hemen her mobilyada koltuk döşeme çalışması yürütüyoruz. Gelin bu çalışmalarımız hakkında bilgi verelim.

Koltuklar zaman içerisinde eskimeye ve yıpranmaya müsait olan mobilyalardır. Özellikle oturma odası gibi yerlerde bulunan ve her gün kullanılan koltuklar birkaç yıl içerisinde eskir ve bu belirgin bir şekilde fark edilir. Bu noktada birçok kişi koltuklarını atarak yerine yeni koltuklar satın almayı tercih ediyor. Ancak yüksek ödemeler yaparak koltuk satın almak istemeyen kişiler bizlere başvurarak koltuk döşeme hizmeti almayı tercih ediyor.

Koltuk döşeme hizmetinde sizlerin tercih ettiğiniz renk ve modellerde kumaşları gerekli yerlerden temin ediyoruz. Daha sonra bu kumaşları sizin koltuğunuzun modeline ve ebadına göre hassas bir işçilik ile kesip hazır hale getiriyoruz. Genellikle birkaç gün içerisinde bu işlemlerimiz tamamlanıyor ve koltuğunuzu yenisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Bizden koltuk döşeme hizmeti alan kişiler genellikle ilk etapta koltuklarını tanıyamıyor. Eğer siz de bu başarılı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız ve referanslarımız arasında yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buca Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme çalışmalarımızda iş sürecimiz genel olarak şu şekilde;

  • Öncelikle bizi arayan müşterilerimiz ile bir gün belirliyoruz. Daha sonra bu randevu günü geldiğinde teslimat ekiplerimiz ve ön tespit yapan çalışanlarımız müşterilerimizi ziyaret ediyor.
  • Yerinde ziyaret ile koltuklara yapılacak işlemler belirleniyor. Bu aşamada müşterilerimizin ne tarz bir kumaş istedikleri öğreniliyor ve varsa diğer tamir çalışmaları için inceleme yapılıyor.
  • Müşterilerimiz çalışmaya onay verdiği taktirde aynı gün içerisinde koltukları teslim alıyor ve atölyemize teslim ediyoruz.
  • Atölyemize getirilen koltuklar üzerinde hemen çalışmaya başlıyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Daha sonra kısa süre içerisinde koltukları geri teslim ediyoruz.

Buca Koltuk Döşeme Fiyatları

İzmir koltuk döşeme fiyatlarımız çok değişkenlik göstermektedir. Koltuklarınızın ebadı, modeli ve kumaş tercihinize göre çalışmalar için fiyat belirliyoruz. Eğer koltuk döşeme fiyat talebi almak istiyorsanız bizi arayarak koltuklarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Daha sonra ekibimiz sizler için olabilecek en uygun fiyatı verecektir.

Buca Koltuk Döşeme Fiyatları
Buca Koltuk Döşeme Fiyatları

Buca Koltuk Döşeme Yapan Yerler

İzmir’in birçok noktasında döşeme yapan firmamız Buca’daki mobilya sahiplerine de hizmet veriyor. Kamu ve özel sektördeki yüzlerce referansımızla birlikte ev sahiplerimizin de yüzlerini güldürdüğümüzü söyleyebiliriz. Ayrıntılı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buca Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Buca koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp