Çeşme Koltuk Döşeme Firması

Çeşme Koltuk Döşeme Firması

İzmir Çeşme koltuk döşeme firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır bölgede koltuk döşeme, koltuk kaplama, mobilya tamir, cilalama ve boyama konusunda hizmet veriyor, vermeye devam ediyoruz. Eğer siz de mobilyalarınızı güvenilir firmalara teslim ederek yeniletmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın en sonunda iletişim bilgilerimizi görebilirsiniz.

Çeşme Koltuk Döşeme Hizmeti

Koltuklar ve diğer mobilyalar uzun kullanımlara maruz kaldığında eskiyebilri ve eski görünümünü kaybedebilir. Öyle ki çok sık kullanıldıkları taktirde eski konforlarını ve dayanıklılıklarını da kaybedebilir. Böyle bir durum ortaya çıktığında bizden döşeme ve tamirat hizmeti alarak çok uygun fiyatlara koltuklarınızı yeniletebilirsiniz. Yeni bir koltuk takımına çok yüksek ücretler ödemek yerine daha uygun fiyatlara yeni ve sağlam koltuklara sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde ve kamu – özel sektör kurumlarındaki koltuklarınızı alarak her türlü ihtiyacını belirliyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda yeni kumaşlarla kaplama yapıyoruz. Web sitemizde yer alan referanslar bölümünü kullanarak bu çalışmalarımızı ve referans kurumları görebilirsiniz. Ya da direkt olarak bizi arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çeşme Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızı ve diğer mobilyalarınızı kendimize ait atölyelerde hassas bir işçilikle yeniliyoruz. Alanında uzmanlaşan ve sürekli kendisini geliştiren ekip üyelerimiz istekleriniz doğrultusunda koltuklarınızı yeniliyor ve ilk günkü durumuna geri getiriyor.

Bizden randevu aldığınızda ekiplerimiz sizi ve koltuklarınızı – mobilyalarınızı yerinde inceliyor. Daha sonra sizden taleplerinizi topluyor. Aynı gün içerisinde koltuklarınız teslim alınıyor ve özenli bir taşıma ile atölyemize getiriliyor.

Atölyemizdeki çalışanlarımız koltuklarınızı karşılıyor ve hemen çalışmalara başlıyor. Bu süreç koltuk sayınıza ve modelinize göre değişiklik gösterse de olabildiğine hızlı bir şekilde sizlere geri teslim ediyoruz. Eğer çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Çeşme Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle koltuklarınızı ve taleplerinizi alamadan fiyat bilgisi veremiyoruz.

Koltuk değiştirme ücretlerimizi öğrenmek istiyorsanız bizi aşağıdaki iletişim numaralarından biri aracılığı ile arayabilir ve hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Koltuk sayınızı, modelinizi ve kumaş tercihinizi anlatmanız fiyat belirlemek için yeterli olacaktır.

Çeşme Koltuk Döşeme Fiyatları
Çeşme Koltuk Döşeme Fiyatları

Çeşme Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Çeşme’de koltuk döşeme alanında başarılı çalışmalar yürütüyor. Bu çalışmalarımız neticesinde koltuklarınızın mevcut durumu ne olursa olsun yeniliyor ve ilk satın aldığınız halden daha iyi ve sağlam bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Sayfanın en altında güncel iletişim adreslerimizi sizlerle paylaştık. Koltuk döşeme yaptırmak istiyorsanız öncesinde bu numaraları kullanarak bize ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çeşme Koltuk Döşeme Telefon Numarası

İzmir koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp