Çiğli Koltuk Döşeme Firması

Menderes Koltuk Döşeme Firması

Çiğli koltuk döşeme yapan yerler arasında bulunan firmamız sizlere profesyonel anlamda hizmet veriyor. Ayrıntılı bilgi için sayfamızın alt kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da bizi Gaziemir’de bulunan atölyemizde ziyaret edebilirsiniz. Bu esnada web sitemizin üst kısmında yer alan referanslar bölümünden daha önceki çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme Hizmeti

Firmamız İzmir koltuk döşeme firması olarak hizmet veriyor olsa da Çiğli de dahil olmak üzere pek çok noktada koltuk yenileme ve mobilya tamir hizmetleri vermekteyiz. İzmir’in önde gelen koltuk kaplama firmalarından biri olarak alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte profesyonel çalışmalar yürütüyor ve müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Eğer sizin de eskiyen, rahatını kaybeden ve bakım gerektiren koltuklarınız varsa ya da bu koltukların görünümden sıkıldıysanız hemen bizle irtibata geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Daha sonraki süreçte ekiplerimiz sizi ziyaret edecek ve koltuk döşeme çalışmalarımız hakkında bilgi verecektir.

Daha önceki çalışmalarımızı incelemek ve referanslarımıza göz atmak isterseniz bizi arayabilir ya da web sitemizdeki referanslara göz atabilirsiniz. Bu bölümde ev ve işyeri sahiplerinin koltuklarında ne tarz değişiklikler yaptığımızı inceleyebilirsiniz. Ya da direkt bizi Gaziemir’deki atölyemizde ziyaret ederek çalışmalarımıza yakından tanık olabilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Çiğli koltuk kaplama çalışmalarımızda her zaman profesyonel yaklaşımlar sergilemeye çalışıyoruz. Çiğli koltuk döşeme iş sürecinde şu adımları uyguluyoruz;

  • Bizi arayarak taleplerini ileten müşterilerimiz ile randevu oluşturuyoruz
  • Müşterilerimizi ev ya da işyerlerinde ziyaret ederek koltuklarında inceleme yapıyoruz
  • Müşterilerimizin tercihlerini dinliyor ve beraber kumaş seçimi yapıyoruz
  • Koltukları nakliye ekiplerimiz aracılığı ile atölyemize getiriyoruz
  • Profesyonel bir çalışma sürecinden sonra yenilenen koltukları sahiplerine geri götürüyoruz

Çiğli Koltuk Döşeme Fiyatları

Çiğli koltuk döşeme fiyatları için belirli bir rakam söyleyemiyoruz. Çünkü koltuklarınızın sayısı, boyutu, kumaş tercihleriniz vb. birçok faktör döşeme fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bu nedenle fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimizin bizi arayarak koltukları hakkında bilgi vermesini istiyoruz.

Menderes Koltuk Döşeme Fiyatları
Menderes Koltuk Döşeme Fiyatları

Çiğli Koltuk Döşeme Yapan Yerler

İzmir koltuk döşeme firması olarak faaliyetlerine devam eden işletmemiz aynı zamanda Çiğli’de de çalışmalarına devam ediyor. Üstelik bu çalışmalar sadece koltuklarınız için geçerli değil aynı zamanda diğer mobilyalarınızda da tamir ve bakım çalışmaları yapıyoruz. Her türlü boyama, cilalama ve tamirat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çiğli Koltuk Döşeme Telefon Numarası

koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp