Dikili Koltuk Döşeme Firması

Dikili Koltuk Döşeme Firması

Dikili koltuk döşeme ihtiyaçlarınızda sizlere acil ve profesyonel çözümler oluşturuyoruz. Eğer siz de eskimiş ve yıpranmış koltuklarınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikili Koltuk Döşeme Hizmeti

Firmamız uzun yıllardır İzmir koltuk döşeme firması olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte yüzlerce ev sahibi ve işletme ile birlikte çalışarak koltuklarda – mobilyalarda muhteşem sonuçlara imza attık. Üstelik bu çalışmalarımızın tamamında müşterilerimize uygun fiyatlı çözümler sunduk. Alanında uzmanlaşan ve kendini geliştirmeye devam eden ekip üyelerimiz ile birlikte İzmir’in diğer birçok noktasında olduğu gibi Dikili’de de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Her türlü koltuk takımınızda sizlerin istekleri doğrultusunda döşeme ve kaplama yapıyoruz. Bu işlem esnasında koltuklarınızın ihtiyacı varsa diğer konularda da teknik destek sağlıyoruz. Bu sayede çok yüksek ücretler vererek koltuk satın almak yerine çok daha uygun fiyatlara koltuklarınızı yenileyebiliyorsunuz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan referanslar bölümündeki fotoğraflarımızı inceleyerek geçmiş yıllardaki çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Dikili Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimizin öncelikle bize ulaşarak randevu oluşturması gerekiyor. Randevu oluşturduktan sonra ekip üyelerimiz koltukları yerinde inceleyerek ne tür işlemlerin gerektiğini belirliyor. Bu esnada müşterilerimiz ile diyalog kurarak onların kumaş ve döşeme tercihlerini öğreniyoruz.

Müşteri ile anlaşma olması dahilinde aynı gün içerisinde koltukları nakliye araçlarımıza özenli bir şekilde yükleyerek atölyemize getiriyoruz. Bu merkezde çalışmalar birkaç gün sürdükten sonra aynı ekip üyeleri koltukları geri götürüyor. Bu süreç genellikle 1 hafta içerisinde tamamlanıyor. İş süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Dikili Koltuk Döşeme Fiyatları

Dikili’nin her köşesinde koltuk döşeme çalışması yapıyoruz. Bu çalışmalarımızdaki fiyatlandırmalar koltuklarınızın yapısına ve sayısına göre belirleniyor. Ayrıca tercih edilen kumaşlara bağlı olarak da ücretlendirmeler de değişiklik olabiliyor. Kısacası Dikili koltuk döşeme fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfanın aşağısında yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Dikili Koltuk Döşeme Fiyatları
Dikili Koltuk Döşeme Fiyatları

Dikili Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Dikili’de koltuk döşeme hizmeti verdiğimiz gibi diğer çalışmaları da yürütüyoruz. Mobilya cilalama, tamir ve boyama bu çalışmalarımız içerisinde yer alıyor.

Dikili Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp