Gaziemir Koltuk Döşeme Firması

Gaziemir Koltuk Döşeme Firması

Gaziemir’de merkezi bulunan Gaziemir koltuk döşeme firmamız sizlere uzun yıllardır koltuk döşeme alanında hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonel kadromuz ile birlikte çok kapsamlı çalışmalar yürüterek koltuk takımlarınızı ve beraberinde mobilyalarınızı yeniletiyor, sizlere en hızlı şekilde yenilenmiş olarak geri teslim ediyoruz.

Gaziemir Koltuk Döşeme Hizmeti

Gaziemir koltuk döşeme firması olarak müşterilerimizin koltuklarını yenileyerek onları büyük masraflardan kurtarıyoruz. İşlemlerimiz tamamen profesyonel ve alanında başarılı teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğer ekip üyelerimizin daha önceki başarılarını görmek isterseniz web sitemizin üst kısmında yer alan referanslar bölümüne bakabilirsiniz.

Firmamız koltuk kaplama ihtiyaçlarınızın yanı sıra mobilya onarım & bakım konusunda da sizlere destek oluyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamı uygun fiyatlı olmakla birlikte sadece müşteri odaklı çalışmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalara başlıyor ve onların tercihlerine göre kaplama kumaşları sunuyoruz.

Gaziemir Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Gaziemir koltuk döşeme çalışmasındaki iş süreci şu şekildedir;

  • Bize ulaşan müşterilerimiz ile belirli bir gün belirliyor ve onları ziyaret ediyoruz
  • Bu buluşmada bakım & döşeme gereksinimi olan koltuklarınızı detaylı bir şekilde inceliyor ve daha sonra müşterilerimize yapılabilecek işlemler hakkında detaylı bilgi veriyoruz
  • Müşterilerimizin de taleplerini aldıktan sonra koltuk takımlarını atölyemize nakliye ekiplerimiz ile götürüyoruz
  • Atölyemize getirilen koltuklar teknisyenlerimiz tarafından hemen işleme alınıyor ve birkaç gün içerisinde işlemler tamamlanıyor

Gaziemir Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Koltuklarınızın modelleri, kaç tane olduğu, hangi kumaşları istediğiniz vb. faktörler koltuk döşeme fiyatlarını etkilemektedir. Bu nedenle sizlere net bir fiyat aralığı veremiyoruz.

Eğer fiyatlarımız hakkında ön bilgi almak istiyorsanız bizi sayfamızın altında yer alan iletişim numaralarından arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra koltuklarınız hakkında kısa bir bilgi vererek ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Gaziemir Koltuk Döşeme Fiyatları
Gaziemir Koltuk Döşeme Fiyatları

Gaziemir Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız İzmir koltuk döşeme firması olarak çalışıyor olsa da aynı zamanda diğer mobilyalarınızda da sizlere destek oluyor. Eğer koltuklarınız dışındaki mobilyalarda cilalama ve boyama gereksinimi ortaya çıktıysa bizden destek alabilirsiniz.

Gaziemir Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Gaziemir koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp