Güzelbahçe Koltuk Döşeme Firması

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Firması

Güzelbahçe koltuk döşeme firmamız Güzelbahçe’nin pek noktasında koltuk döşeme ve mobilya tamiri konularında destek vermeye devam ediyor. İzmir Koltuk döşeme firması olarak devam ettiğimiz bu yolda yüzlerce evin ve iş yerinin koltuklarını yeniledik, yenilemeye devam ediyoruz. Eğer siz de bu profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Hizmeti

Eskimiş koltuk takımları hem konfor olarak hem de görünüş olarak zaman içerisinde sıkıntı yaratmaya başlar. Bu koltuk takımlarının yenilerinin alınması ya da uzman işletmeler aracılığı ile koltuk kaplama çalışmasının yaptırılması gerekir. Kaplama yaptırmak hem maliyet olarak hem de kendi zevklerimizin uygulanması nedeniyle kârlı olduğundan birçok kişi tercihini döşeme yaptırmaktan yana kullanıyor.

İzmir Koltuk döşeme firması olarak sizlere uygun fiyata koltuk döşeme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Koltuk takımlarınız kaç yıllık olursa olsun modeli ve sayısı fark etmeksizin yenileme çalışmaları yapıyor ve sizlere en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Firmamız koltuk yenileme çalışmalarının yanı sıra mobilyalarınızda da sizlere hizmet veriyor. Eskiyen ve yıpranmış mobilyalarınızı tamir ediyor, boyuyor ve cilalıyoruz. Bu sayede sanki ilk günkü gibi evinizin köşesinde sergilenmeye başlıyor.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Firmamızdan koltuk döşeme hizmeti alan kişileri öncelikle yerlerinde ziyaret ediyoruz. Daha sonra koltukları için gerekli işlemleri tespit ediyor ve ne tarz işlemler yapabileceğimizi tartışıyoruz.

Müşterilerimiz ile son olarak kumaşları ve modelleri seçiyor ve nakliye aşamasına geçiyoruz. Kendimize ait araçlarımız ile koltuk takımınızı ve varsa mobilyalarınızı alıyor ve işlem için atölyemize taşıyoruz.

Atölyemize getirilen koltuk takımları birkaç gün içerisinde uzman kadromuz tarafından yenileniyor. Yenilenen koltuk takımlarını dikkatli bir taşıma süreci ile tekrar sizlere getiriyoruz.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Koltuk sayısı başta olmak üzere bazı faktörler fiyat aralığının değişmesine neden olduğu için buradan net bir bilgi veremiyoruz.

Bizi aşağıdaki iletişim numaralarımız aracılığı ile ararsanız ve talebinizi iletirseniz fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Rakiplerimize oranla müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı teklifler sunduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Fiyatları
Güzelbahçe Koltuk Döşeme Fiyatları

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız Güzelbahçe’de koltuk kaplama yapan yerler arasında yer alıyor. İzmir Güzelbahçe’nin neresinde olursanız olun bizden hizmet alabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve koltuklarınız hakkında bilgi vermek.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Güzelbahçe koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp