Çalışma Saatleri:Pzt. - Cmt. 8.30 - 23.00 Detaylı Bilgi: 0 (544) 571 54 39

Hakkımızda

Firmamız
İzmir ve ilçelerinde koltuk döşeme, koltuk kaplama, koltuk cilalama, koltuk yenileme, sandalye döşeme, sandalye kaplama, sandalye yenileme, oturma grubu yenileme konusunda uzun süredir siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Alsancak, Bornova, Balçova, Konak, Karşıyaka, Bostanlı, Bayraklı, Buca, Şirinyer, Hatay, Üçyol, Narlıdere, Güzelbahçe, Altındağ, Yeşilova, Eşrefpaşa, Çeşme, Torbalı, Seferihisar, Aliağa, Urla, Ödemiş, Bayındır, Karaburun, Menemen, Mavişehir bölgelerine ücretsiz keşif ve adrese teslim uygulamamız mevcuttur.

Koltuk ve Sandalye Kaplama
Yenilemek istediğiniz koltuk ve sandalyeleriniz en ince detayına kadar incelenip size en doğru fiyat ve termin süresi bilgisi verilir. Ürünlerin tamirinden tamamlanmasına kadar sizlerin de görüşü alınarak tamamen istediğiniz şekilde bir yenileme işlemi yapılması sağlanır.

Sandalye, Koltuk, Masa İmalatı
İstediğiniz ölçü ve modellerde koltuk, koltuk grubu, sandalye ve masa imalatı yapılmaktadır. Özel ürün imalatında size en çok seçenek ve model sunulmaktadır. Sizlerin tam istediği gibi bir ürün ortaya çıkması için tecrübeli ekimizle sizlerin yanındayız.

KURUMSAL

Koltuk Döşeme İzmir

Koltuk döşeme ve kaplama işleriniz için en profesyonel ve doğru adres.
0 (544) 571 54 39

www.koltukdosemeizmir.net

info@koltukdosemeizmir.net

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarda takip ederek indirim ve kampanyalardan her zaman haberdar olabilirsiniz.


Telefonla ara
WhatsApp