Çalışma Saatleri:Pzt. - Cmt. 8.30 - 23.00 Detaylı Bilgi: 0 (544) 571 54 39

İzmir Koltuk Döşeme Firmaları

Firma eski mobilyalarının yeni bir görünüme kazanmasını isteyenler için hizmet veriyor. Özellikle koltuklar üzerine hizmet veren firma eski ve döşemeleri eskimiş koltukların yeni döşemelere kavuşarak yepyeni bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Firma İzmir koltuk döşeme hizmetine ihtiyaç duyanların isteklerine bağlı olarak yenileme işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerinin memnuniyetini gerçekleştiriyor.

Firma Tarafından Verilen Benzersiz Hizmetler

İzmir koltuk döşeme firmaları arasında bulunan firma verdiği hizmetlerle kişilerin benzersiz ürünlere sahip olmasını sağlıyor.

Firmanın verdiği hizmetler arasında şu hizmetler bulunuyor;

  • Koltuk döşeme
  • Sandalye döşeme
  • Mobilya cilalama
  • İş yeri tadilatı
  • Masa imalatı
  • Koltuk imalatı
  • Sandalye imalatı
  • Koltuk kaplama
  • Sehpa imalatı
  • Oturma grubu yenileme

Firma bu hizmetlerin tamamının İzmir ve ilçeleri için gerçekleştiriyor. Deneyimli elemanlarıyla müşterilerinin isteklerini yerine getiren firma hizmetlerini İzmir’in farklı ilçe ve merkezlerinde bulunan atölyeleri aracılığıyla veriyor.

Koltuklar İçin Verdikleri Hizmetler

Firma tarafından verilen hizmetlerin büyük bir bölümü koltuk ve oturma grubu gibi mobilyalar oluşturuyor. Zaman içinde döşemeleri ve kumaşları yıpranan koltuklar kişilerin rahatsız olmasına sebep oluyor. Bu amaçla koltuk döşeme İzmir hizmetini veren firma kişilerin bu rahatsızlıktan kurtulması için koltuk döşeme, kaplama ve yenileme hizmetleri veriyor. Firma koltuklarda kaplama yaptırmak isteyenlerin renk ve kumaş seçimlerini kendilerinin yapmasını sağlıyor.

Bu sayede kişiler zevklerine uygun yenilenmiş koltuklarına sahip oluyorlar. Koltuk gibi mobilyalarda yaptıkları yenileme işlemleri sonrasında mobilyaların ahşap kısımlarının lake, vernik ya da varak gibi tüm cilalama işlemlerini gerçekleştirerek mobilyaların güzel görünmesini sağlıyorlar. Firma koltuklar için talep edilen hizmetleri kısa sürede gerçekleştirerek evlere teslim edilmesini de sağlıyor.

Mobilya İmalatı Hizmetleri

Koltuk döşeme ve yenileme hizmetlerini uzun yıllardır 11 atölyesi ile gerçekleştiren firmanın mobilya imalatı hizmeti de bulunuyor. Sandalye, masa, sehpa ve koltuk gibi mobilyaların günün trendlerine uygun olacak şekilde imalatlarının yapılmasını sağlıyorlar. Yaptıkları imalatlarda ölçüleri müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde belirleyip üretim yapıyorlar. Üretime başlamadan önce tüm detayları kişilerle konuşarak tamamen onların istedikleri özelliklere sahip olan mobilyaların üretilmesini sağlıyorlar. Firmanın kişilere özel ürettikleri bu ürünler sayesinde kişiler hayallerindeki sandalye, sehpa ya da koltuk takımlarına sahip oluyorlar.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Koltuk ve sandalye gibi ürünlerinin yenilenmesi için İzmir’de yaşayan kişiler firmaya başvurduklarında firma elemanları verilen adreste ücretsiz keşif yapıyorlar. Keşif sonrası yapılması gereken işlemleri belirleyerek müşterilerine fiyat sunuyorlar. Daha sonra da ihtiyaç duyulan üretim ve yenileme hizmetini tamamlayarak ürünleri adreslerine teslim ediyorlar.

İş Yerleri İçin Tadilat Hizmeti

Firmanın verdiği hizmetler arasında iş yerleri tadilat hizmetleri de bulunuyor. Firma bu hizmet kapsamında farklı amaçlarla işletilen iş yerlerinde bulunan ahşap ürünlerin tadilatlarının yapılmasını sağlıyor. Dolaplar, masalar, sandalyeler, oturma grupları, sehpalar ve diğer ahşap ürünler firma tarafından döşeme, cilalama ya da kaplama gibi işlemlerden geçirilerek sahiplerine teslim ediliyor. Bu sayede iş yeri sahipleri yenilenmiş ürünleriyle çalışmaya ve müşterilerine ulaşmaya devam ediyorlar.

Firmanın Hizmetlerine Karşılık Talep Ettiği Fiyatlar

İnsanlar İzmir koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Ancak firma tarafından talep edilen fiyatlar verilen hizmetin içeriğine göre değişiyor. Yenilecek mobilya sayısı, mobilyaların durumu ve kişilerin yenileme tercihleri bu fiyatın belirlenmesinde etkili oluyor. kişiler genellikle fiyat bilgisini firmanın yaptığı ücretsiz keşif sonrasında öğreniyorlar. Eşyaların durumunu inceleyen çalışanlar gerekli hizmeti ne kadar ücret karşılığında yapacaklarını bildiriyorlar. Müşterilerle anlaşma sağlanması durumunda da hizmet verme aşamasına geçiyorlar. Kişiler firmanın fiyatları hakkında bilgi almak istediklerinde ayrıca firma ile iletişime geçerek bilgi alabiliyorlar.

KURUMSAL

Koltuk Döşeme İzmir

Koltuk döşeme ve kaplama işleriniz için en profesyonel ve doğru adres.
0 (544) 571 54 39

www.koltukdosemeizmir.net

info@koltukdosemeizmir.net

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarda takip ederek indirim ve kampanyalardan her zaman haberdar olabilirsiniz.


Telefonla ara
WhatsApp