Karabağlar Koltuk Döşeme Firması

Karabağlar Koltuk Döşeme Firması

Karabağlar koltuk döşeme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi sayfamızın en altında bulunan iletişim seçeneklerinden arayabilir ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer siz de uygun fiyata koltuk ve mobilyalarınızı yeniletmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bizi arayın!

Karabağlar Koltuk Döşeme Hizmeti

Eskiyen, atıl duruma gelen ve eski konforunu kaybeden koltuk takımlarınızı atmak yerine bize teslim ederek koltuk döşeme & kaplama hizmeti alabilirsiniz. Yeni bir koltuk takımı alma ile karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlı olan bu hizmetimiz, sizlerin yeni koltuklara ucuza ulaşması için bir fırsat.

Koltuklarınızın ister görüntüsü bozulsun ister iç yapısı eskisin. Koltuğunuza ne olduğu önemli olmaksızın sizlerin istekleri doğrultusunda profesyonel bir çalışma yürütüyor ve koltuklarınızı sizlere geri teslim ediyoruz.

Koltuk kaplama & döşeme çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizdeki referanslar bölümünü kullanarak geçmiş yıllardaki koltuk döşeme hizmetlerimizi de görebilirsiniz.

Karabağlar Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşemelerini atölyemizde yapıyoruz. Sizden teslim aldığımız koltuk takımları atölyemizde alanında uzman ekip üyelerimizce işleniyor ve yenileniyor.

Oldukça kısa süren atölye çalışmalarımız sonrasında koltuklarınızı sizlere geri teslim ediyoruz. Ortalama 7 – 10 gün içerisinde koltuklarınız sizlere ulaşmış oluyor.

Karabağlar Koltuk Döşeme Fiyatları

Karabağlar koltuk döşeme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi aşağıdaki iletişim numaraları aracılığı ile arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra koltuklarınızı tanıtarak ve işlem hakkında detaylı bilgi vererek fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki koltuk döşeme fiyatlarımızı belirlerken her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimizin daha uygun fiyatlara koltuklarını yenilemesini sağlamaya çalışıyor ve bu doğrultuda ücret talep ediyoruz. Bizi aradıktan sonra bu politikamızın ne denli doğru olduğunu görebilirsiniz.

Karabağlar Koltuk Döşeme Fiyatları
Karabağlar Koltuk Döşeme Fiyatları

Karabağlar Koltuk Döşeme Yapan Yerler

İzmir koltuk döşeme ihtiyacınız için bizi aşağıdaki iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra isterseniz direkt randevu oluşturabilir ya da referanslarımızı incelemek için bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Karabağlar Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Karabağlar koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp