Karaburun Koltuk Döşeme

Karaburun Koltuk Döşeme Firması

Karaburun koltuk döşeme yapan yer arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır İzmir koltuk döşeme firması olarak hizmet veren firmamız İzmir’in Karaburun ilçesinde de çalışmalarına devam ediyor. Hizmetlerimiz ve koltuk döşeme fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karaburun Koltuk Döşeme Hizmeti

Bazı koltuklar zaman içerisinde yıpranarak kullanılamaz hale gelebiliyor. Bununla birlikte özellikle güney cephesinde bulunan koltuklar güneş ışını teması sonrasında renk solması ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu durumda bazı ev ve işyeri sahipleri koltuklarını atarak yenilerini almayı tercih edebiliyor.

Ancak bazı kişiler çok yüksek ücretler ödeyerek koltuk satın almak yerine bizden koltuk döşeme hizmeti almayı tercih ediyor. Çünkü hizmetlerimiz sonucunda koltuklarınızın sıfır alınan koltuklardan pek bir farkı kalmıyor.

Koltuklarınızı yenilediğimiz gibi diğer mobilyalarınızda da çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız özellikle dış görünümü bozulan mobilyalarda cilalama ve boyama şeklinde oluyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karaburun Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme çalışmalarımız kendimize ait atölyelerde gerçekleştirilmektedir. Sizlerden işlem için aldığımız koltuk takımları ve mobilyalar özel teslimat ekiplerimiz aracılığı ile atölyemize getiriliyor ve hemen işleme alınıyor.

Burada birkaç gün üstünde çalışılan koltuk takımları & mobilyalar sonrasında aynı teslimat ekiplerimiz ile sizlere geri getiriliyor. Bu işlemler koltuklarınızın sayısına ve modeline bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 1 hafta sürüyor.

Koltuk döşeme iş süreci hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Karaburun Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme işlem ücretlerimiz sayı, ebat, kumaş tercihi ve model ile belirlenmektedir. Bu nedenle sizlere Karaburun koltuk döşeme fiyatları hakkında detaylı bir fiyat aralığı veremiyoruz. Eğer işlem ücretlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Karaburun Koltuk Döşeme Fiyatları
Karaburun Koltuk Döşeme Fiyatları

Karaburun Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız İzmir koltuk döşeme yapan yerler arasında yer alıyor. Bu nedenle koltuk döşeme ihtiyaçlarınızda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi Gaziemir’deki yerimizde ziyaret ederek ya da web sitemizdeki referanslar bölümünü kullanarak çalışmalarımızı yakından inceleyebilirsiniz.

Karaburun Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Karaburun koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp