Alsancak Koltuk Döşeme

Eski koltuklarınızı yenilemenin vakti gelmedi mi?

Genellikle yeni koltuk takımı satın almak pahalı bir yöntem olabilir. Bu külfete katlanmak istemeyen herkes koltuk döşeme yenilemesi yaptırıyor. Eski koltuklarınız kolayca ekonomik şekilde en moda ve şık bir görünüme kavuşabilir. Nasıl mı?

Hanedan Koltuk döşeme olarak Alsancak ve civarında hizmet vermektedir. Alsancak, koltuk döşeme konusunda çok şanslı! Kaliteli malzeme ve işçilik, uygun fiyat, zamanında teslim firmamızın vazgeçilmezidir.

Koltuklarınızın süngerinden kumaşına, dikiminden iskeletine kadar birçok detayı sizler için düşünüp eski koltuklarınızı yeni gibi yapıyoruz.

Koltuk döşeme ciddi bir iştir. Koltuklarınızın döşeme süngeri koltuk tipinize ve kullanım alışkanlıklarına göre seçimi yapılmalıdır. Kullanım sırasında koltuklarınızın deformasyona uğramaması ve hızlı olarak eskimemesi için sünger tipi çok önemlidir.

Bunun yanında evinizin dekorasyonuna ve tarzınızı yansıtacak kumaşların seçimi önemlidir. Koltuk kumaşlarınızın aynı zamanda kir ve leke tutmayan uzun ömürlü kumaşlardan da seçilmesi gereklidir. Örneğin evinizde evcil hayvan besliyorsanız koltuk döşemenizin buna göre olması gerekmektedir. Ya da evde çok vakit geçirmeyi seviyorsanız döşemelik kumaşların bu doğrultuda seçimi daha iyi olacaktır.

Koltuklarınızın iskeletinde bir deformasyon ve kırılma mevcut ise bu konuda sizi bilgilendirip değişiklik yapılmaktadır. Koltuğunuzun iskeletinin değişmesi demek modelinin değişmesi ile sonuçlanabilir. Bu yüzden istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Bu konuda sizi yönlendirip doğru bir karar vermeniz konusunda gerekli çabayı gösteriyoruz.

Bütün bunların sonunda Hanedan Koltuk Döşemenin kaliteli işçiliğimizden ve zamanında teslimattan memnun kalacaksınız.

Ayrıca evinizde koltuk takımı haricinde berjer, puf, kollu sandalye, kanepe gibi eşyalarınızın da sünger ve kumaş değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Yine evinizdeki yatak başlığı, vitrin, dolap, sandalye, komidin, masa, süslenme masası, yatak odası takımı, yemek odası takımı gibi eşyalarınızın yenilemesini yapıyoruz.

0544 571 54 39 numaralı WhatsApp hattımıza eski koltuklarınızın resmini gönderdikten sonra hemen koltuk döşeme konusunda fiyat veriyoruz. Eğer fiyatı kabul ederseniz kapınıza kadar gelip kumaş ve malzeme seçimi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sonrasında ürünleriniz ücretsiz olarak evinizden teslim alınıp atölyemizde gerekli işlemler yapıldıktan sonra yine ücretsiz olarak evinize kadar teslim edilmektedir.

Bize 0544 571 54 39 nolu telefonumuzdan ve 0544 571 54 39 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Telefonla ara
WhatsApp