Çalışma Saatleri:Pzt. - Cmt. 8.30 - 23.00 Detaylı Bilgi: 0 (544) 571 54 39

Koltuklarınız İlk Günkü Gibi

Koltuklarınızın yeniden alınması her zaman en masraflı olan seçenektir. Bunun yerine hem daha ekonomik hem de bol seçenek sunan bir yöntem olan koltuk döşeme tercih edilmelidir. İzmir koltuk döşeme işlerinde zengin seçenekler sunmasına karşılık alanında en iyisi olmak adına çabalayan ender firmalar arasında bulunuyorlar.

2012 yılından beri bu alanda ihtiyacınız olan tüm işlemleri özenli ve müşteri memnuniyetini merkeze alarak yapmayı amaçladıklarından dolayı memnun kalan insan sayısı da sürekli artış gösteriyor. Firma olarak maliyetleri en az düzeyde tutmak için çabalıyorlar. Koltuklarınızı yeniden almak yerine yenilemenin daha avantajlı olduğunu görmeniz için en iyi olanakları sunuyorlar.

Koltuk Döşeme ve Kaplama

Verdikleri hizmetler arasında bulunan koltuk döşeme ve kaplama işlemleri İzmir koltuk döşeme firmaları arasında ön plana çıkmalarına neden oluyor.

Bunun nedenleri arasında:

  • Bol renk ve desen seçeneği sunmaları,
  • Kaliteli malzeme kullanımı,
  • İşçiliğin iyi olması,
  • Zamanın ve hızlı teslimat yapılması gibi nedenler bulunuyor.

Koltuklarınızın döşeme işlemlerini yaptırmak istediğinizde iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Hemen keşif ekibi yönlendiriyorlar. Değerlendirmeleri yapan ekip kısa süre içinde yapılabilecek olanlar hakkında seçenekleri sunuyorlar. Zengin renk seçenekleri ve modern tarzları bulunan önerilerden uygun olanı seçebiliyorsunuz. Bu sayede hemen işlemlere başlıyorlar. Adresten alınan ürünleriniz işlemler tamamlandıktan hemen sonra aynı şekilde adrese teslim ediliyor. Söz verilen süre içinde işlemleri tamamlıyorlar ve teslimatları gerçekleştiriyorlar. Bunun için işleriniz de aksamıyor.

Mobilya Cilalama

Mobilyalarınızın kullanımdan kaynaklanan bazı sorunları olabilir. Eskimiş veya bakımsız gibi görünmelerine karşılık aslında küçük işlemler sonucunda daha farklı ve modern bir hale gelebilir. Koltuk döşeme İzmir ilinde çok fazla talep gören bir işlemdir. Buna ek olarak koltuklarının döşemesini değiştiren müşterilerine mobilyalarınızın cilalanması için de teklifte bulunuyorlar.

Eski durumda olan koltuklarınız dışında dolap, salon takımı, vitrin, konsol, koltuk, sandalye gibi birçok ürünü de yenilenmiş gibi görünmesini sağlayacak şekilde cilalıyorlar. Cilalama işlemini yaparken oldukça hassas davranıyorlar. Bundan dolayı da zarar görmeden, uygun fiyatlarla ve istediğiniz gibi görünmesi mümkün oluyor. Memnun kalmanız için gereken tüm detayları dikkate alarak işçiliklerini göstermeye çalışıyorlar.

Sandalye, Koltuk, Masa İmalatı

İhtiyaç duymanız durumunda sandalye, koltuk veya masa gibi malzemelerin imalatı da farklı bir seçenek olabilir. Firmalar arasında gezinmek ve istemediğiniz halde bir modele karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine istediğiniz gibi tasarım yaparak istediğiniz şekilde imalatını gerçekleştiriyorlar. Ev, işyeri, cafe, otel, bar, restoran gibi yerler için de profesyonel bir şekilde imalat yaparak müşterilerine hizmet veriyorlar. Uzun zamandır bu alanda çalışıyor olmalarından dolayı istediklerinizi anlamak ve yapmak konusunda da sorun yaşatmıyorlar.

Müşteri Memnuniyeti

Birçok müşteri İzmir koltuk döşeme fiyatları araştırması yaptığında oldukça yüksek rakamlara ulaşırlar. Firma olarak koltuk döşeme işlemleri başta olmak üzere verdikleri tüm hizmetlerde makul ve ekonomik bir şekilde bedel talep ediyorlar. Sundukları hizmetin kalitesi ile kıyaslandığında maliyetin oldukça düşük olduğunu anlayabilirsiniz. Koltuklarınız kadar diğer ürünlerinizin de bakımlarını yaparak daha ekonomik yollarla evinizin havasını değiştirmenize neden oluyorlar. İletişim hattından bilgi alarak evinizi ekonomik şekilde değiştirmeye başlayabilirsiniz.

KURUMSAL

Koltuk Döşeme İzmir

Koltuk döşeme ve kaplama işleriniz için en profesyonel ve doğru adres.
0 (544) 571 54 39

www.koltukdosemeizmir.net

info@koltukdosemeizmir.net

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarda takip ederek indirim ve kampanyalardan her zaman haberdar olabilirsiniz.


Telefonla ara
WhatsApp