Menderes Koltuk Döşeme Firması

Menderes Koltuk Döşeme Firması

Menderes koltuk döşeme firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir koltuk döşeme firması olarak da bilinen işletmemiz Menderes’in hemen hemen her noktasında sizlere koltuk kaplama ve döşeme hizmeti veriyor. Uygun fiyatlı çözümlerimiz ile birlikte koltuklarınızı yeniliyor ve eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Menderes Koltuk Döşeme Hizmeti

İzmir genelinde koltuk döşeme, mobilya tamiri, cilalama ve boyama konularında hizmet veren işletmemiz çalışmalarını genişletmeye devam ediyor. Menderes koltuk döşeme firması olarak faaliyet gösteren firmamız, eskiyen ve yıpranan bütün mobilyalarınızda harika sonuçlar elde ederek sizlere yeni koltuklarınızı teslim ediyor.

Atıl durumda olan koltuklarınızın yerine çok yüksek fiyatlara yeni koltuk takımlarını almak isteyebilirsiniz. Ancak bunun gerekli olmadığını söylesek?

Koltuk döşeme çalışmalarımız ile birlikte sizin görüşlerinizi ve beğenilerinizi dikkate alarak koltuklarını ve dilerseniz diğer mobilyalarınızı yeniliyoruz. Oldukça uygun fiyatlı olan bu işlemlerimiz sayesinde hem koltuklarınızın dış görünüşü değişiyor hem de tamir & bakım çalışmaları ile koltuklarınız eski formuna geri dönüyor.

Menderes Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Menderes koltuk döşeme olarak öncelikle müşterilerimiz ile uygun bir tarihte buluşuyoruz. Bu buluşmada profesyonel ekip üyelerimiz koltuklar üzerinde detaylı bir çalışma yürütüyor. Bu ön çalışma sayesinde koltuklarınızın ihtiyaçlarının ne olduğu belirleniyor. Gerekiyorsa sünger değişimi vb. planlamalar yapılıyor. Bununla birlikte müşterilerimizin kumaş tercihlerini de öğreniyoruz.

Müşterilerimiz çalışma için onay verdiğinde teslimat ekiplerimiz geliyor ve koltuklarınızı araçlara yükleyerek atölyemize getiriyor. Bu teslimat esnasında koltuklarınızın korunmasına önem verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Atölyemize getirilen koltuk takımlarınız teknikerlerimiz tarafından işleme alınıyor ve talepleriniz yerine getiriliyor. Bu işlemler çoğu zaman 7 – 10 gün içerisinde tamamlanıyor.

Menderes Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımız belirli faktörler göz önünde bulundurularak belirleniyor. Fiyatların belirlenmesinde genellikle kumaş tipi, koltuk sayısı, koltuk modeli ve bakım gereksinimleri etkili oluyor. Yani kısaca buradan net bir bilgi veremiyoruz.

Eğer dilerseniz bize aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak ulaşabilir ve koltuk döşeme fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. İşlem hakkında kısa bir bilgi verip koltuklarınızın durumunu belirtirseniz talebinizi yerine getirebiliriz.

Menderes Koltuk Döşeme Fiyatları
Menderes Koltuk Döşeme Fiyatları

Menderes Koltuk Döşeme Yapan Yerler

İşletmemiz İzmir koltuk döşeme yapan firmalar arasında yer alıyor. Gaziemir’de bulunan merkezimiz bütün İzmir’de koltuk döşeme hizmeti veriyor. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir ya da yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Menderes Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Menderes koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp