Selçuk Koltuk Döşeme Firması

Selçuk Koltuk Döşeme Firması

Selçuk koltuk döşeme hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Yüzlerce kurumsal ve ev sahibi referansımızla birlikte İzmir Selçuk’ta koltuk kaplama çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Eğer siz de profesyonel bir Selçuk koltuk döşeme hizmeti almayı düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu esnada dilerseniz web sitemizde yer alan referanslar bölümüne göz atabilirsiniz.

Selçuk Koltuk Döşeme Hizmeti

Koltuklar zaman içerisinde eskimeye ve konforunu kaybetmeye müsait olan mobilyalardır. Bu nedenle ev – kurumsal iş yeri sahipleri koltuklarını atarak yenilerini almayı tercih ediyor. Ancak bazı kişiler fiyatların yüksek olması, eski koltuklarından vazgeçememesi ve sadece kumaş değişikliği yapmak istediği için yeni koltuk satın almak yerine koltuk döşeme hizmeti almayı tercih ediyor.

Bu noktada devreye giren firmamız profesyonel çözümleri ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Oldukça uygun fiyatlı olan ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmetlerimiz sayesinde eskiyen koltuklarınızı alıyor ve kısa süre içerisinde yenileri ile değiştirerek sizlere teslim ediyoruz.

Firmamız koltuk takımlarınızın yanı sıra mobilyalarınızda da yenileme çalışmaları yapıyor. Eskimiş ve güzel görünümünü kaybetmiş mobilyalarınızda birtakım bakım çalışmaları yapıyor ve boyalama – cilalama yaparak sizlere teslim ediyor.

Selçuk Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Koltuk döşeme iş sürecimiz şu şekildedir;

  • Bizden koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ile bir araya geliyoruz
  • Koltukları ve varsa bakım gerektiren mobilyaları inceliyoruz
  • Gerekli işlemleri belirledikten sonra müşterilerimiz ile birlikte kumaş desenlerini belirliyoruz
  • Nakliye araçlarımız ile koltuk takımlarını atölyemize taşıyoruz
  • Atölyemize getirilen koltuk takımları ve mobilyalar uzman kadromuz tarafından işleme alınıyor

Bu süreç birkaç gün içerisinde tamamlanmaktadır. Sonrasında mobilyalarınızı sizlere geri teslim ediyoruz.

Selçuk Koltuk Döşeme Fiyatları

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralarımızdan arayabilirsiniz. Koltuk sayısı, koltuk modeli, tercih edilen kumaşlar ve diğer faktörler koltuk kaplama ücretinin belirlenmesinde rol oynar. Bu nedenle ayrıntılı fiyat bilgisi almak için bizi aşağıdaki iletişim numaralarımızdan arayınız.

Selçuk Koltuk Döşeme Fiyatları
Selçuk Koltuk Döşeme Fiyatları

Selçuk Koltuk Döşeme Yapan Yerler

Firmamız İzmir koltuk döşeme firması olarak bütün İzmir’de hizmet veriyor. Eğer siz de güvenebileceğiniz profesyonel bir koltuk kaplama firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selçuk Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Selçuk koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net

 

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp