Aliağa Koltuk Döşeme Firması

Aliağa Koltuk Döşeme Firması

Aliağa koltuk döşeme firması olarak eskimiş ve yıpranmış koltuklarınızı başarılı çalışmalarımız ile eskisinden daha şık ve sağlam hale getiriyoruz. İzmir genelinde yüzlerce referansıyla birlikte hizmet vermeye devam eden firmamız sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyor.

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilir ya da referanslar bölümündeki paylaşımlarımıza bakabilirsiniz. Aliağa’nın neresinde olursanız olun bir telefon ile bize ulaşabilir ve koltuk kaplama talebinizi bize iletebilirsiniz.

Aliağa Koltuk Döşeme Hizmeti

Koltuklar başta olmak üzere bütün mobilyalarda belirli bir süre sonra yıpranma ve eskime meydana gelir. Bu eşyalar özellikle fazla kullanılmayla birlikte yırtılma, solma vb. sorunlar göstermeye başlar. Eski görünümünü ve yapısını kaybeden mobilyaların değiştirilmesi ya da koltuk döşeme & kaplama hizmetlerine başvurulması gerekir.

Aliağa genelinde müşterilerimizin büyük bir bölümü koltuk döşeme yaptırmayı tercih ediyor. Çünkü bu işlem hem uygun fiyatlı hem de mobilya sahipleri memnun oldukları eşyaları kullanmaya devam edebiliyor. Koltuk döşeme sayesinde eşya ile uyumlu modeller ve renkler seçilebiliyor, mevcut hasarlar giderilerek tamirat yapılabiliyor.

Koltuk döşeme yapılan mobilyalar aynı şekilde kullanılmaya devam ediyor. Koltuk döşemede sadece dış görünüş değiştirildiği için mobilyanın kalitesinde ve kullanışlığında herhangi bir problem ortaya çıkmıyor.

Aliağa Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Aliağa koltuk döşeme firmamıza başvuran müşterilerimizden öncelikle ön bilgi alıyoruz. Daha sonra iş yeri, kuruluş, okul ya da ev fark etmeksizin mobilyaları yerinde inceliyoruz. Yaptığımız bu tespit çalışmalarında öncelikle mobilya sahiplerinden model ve renk için talep topluyoruz.

Daha sonra ekiplerimiz mobilyaları yerinde inceliyor. Eğer yapılması gereken bir onarım işlemi varsa konu hakkında mobilya sahiplerine bilgi veriliyor. Mobilya sahiplerinin onay vermesi durumunda genellikle aynı gün içerisinde mobilyalar özel teslimat araçlarımız ile yerinden alınıyor ve atölyemize getiriliyor.

Atölyeye alınan koltukların ve diğer mobilyaların kumaşları hassas bir işçilik ile çıkarılıyor. Daha sonra müşterilerimizin seçtiği kumaş modelleri aynı hassaslıkla mobilyalara giydiriliyor.

Aliağa Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyatlarımızda belirli bir aralık yok. Çünkü koltuğun modeli, seçilen kumaşların cinsi ve modeli, koltuk sayısı, koltukların yüzölçümü vb. etmenler Aliağa koltuk döşeme fiyatlarını etkiliyor.

Fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz içeriğimizin devamındaki iletişim numaralarından bize ulaşabilir.

Aliağa Koltuk Döşeme Fiyatları
Aliağa Koltuk Döşeme Fiyatları

Aliağa Koltuk Döşeme Yapan Yerler

İzmir koltuk döşeme firması olarak Aliağa’da her türlü mobilyada döşeme çalışması yapıyoruz. Bunun yanı sıra diğer mobilyalarınız için cilalama, boyama vb. bakım ve onarım işlemleri de yapıyoruz.

Firmamızın müşteri portföyünde genellikle ev sahipleri olsa da okul gibi kamu kurumlarından tutun da özel sektördeki firmalara kadar pek çok noktada hizmet veriyoruz. Bugüne kadar yerine getirdiğimiz çalışmalardaki öncesi ve sonrası fotoğraflar için web sitemizde yer alan referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Aliağa Koltuk Döşeme Telefon Numarası

Aliağa koltuk döşeme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şu bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirler;

  • Adres: Emrez Mahallesi Altan Aydın Caddesi No 36/A Gaziemir/İZMİR
  • Telefon Numarası: 0(544) 571 54 39
  • e-posta: info@koltukdosemeizmir.net
Tags: koltuk döşeme

Diğer Yazılar

Telefonla ara
WhatsApp